אודות

מי את, מרים גרוס?

מרים גרוס היא אם לשבעה, היא נולדה בגרמניה ומתגוררת בירושלים. במשך קרוב לעשרים שנה היא נושמת כושר, אימון קבוצתי (גרופ פיטנס), והעצמה נשית. 

בעשור האחרון מרים העבירה ידע ניסיון ואהבה לדור החדש על ידי הכשרת מדריכות כרכזת במכון וינגייט (שלוחה בירושלים) ובנוסף היא מרצה על כושר ובריאות האישה בפורומים שונים.

בתחילת דרכה המקצועית היא עסקה באימונים אישיים יסודיים, עד שגמלה בה ההחלטה להתמקד דווקא בקבוצות מגובשות מתוך ההבנה שאישה שמתחילה את המסלול שלה כאדם פרטי הופכת מאימון לאימון לדבוקה אחת של קבוצה מגובשת וכיפית. האימון הקבוצתי, היפיטנס הקבוצתי שונה
מאימון פרטי בכך שהוא מאפשר עידוד, תחרות חיובית וחוויה של "ביחד" –
בסטודיו
MG – הסטודיו היחיד בקניון רמות
של נשים עבור נשים בלבד. כשאנחנו מתאמנות ביחד – אנחנו יותר חזקות ויותר שמחות. 

תחומי ההכשרה של מרים שונים ומגוונים – מדריכת אירובי, אימון כוח, כושר, TRX, HIIT, פיתוח יציבה, בניית עצם, זומבה, ספינינג ופילאטיס. אך מעל הכל, הכישרון של מרים הוא לתת יחס אישי לכל מתעמלת בתוך הסטודיו ולשמור תמיד על "אווירה אישית ונשית", 

אם זה אמא ישר אחרי לידה או אמא לחמישה או אפילו סבתא – מרים תמיד שם עבור הלקוחות שלה. יחס אישי ומקצועי המאפשר הגשמת הלוגו "חברות בכושר". 

קבוצת תמיכה

אני מאפשרת את הכושר לכל אישה! לא רק לספורטאיות. זו הסיבה שאני ממליצה על פיטנס קבוצתי. הקבוצה הופכת את האימון לחוויה מעצימה, מגדילה את המוטיבציה, מעלה את הערכה העצמית, ויוצרת יכולות מפתיעות – הביחד! זה הסוד – פיטנס בקבוצה, אימון קבוצתי, "חברות בכושר" – זה אני! זה הסטודיו שלי!

מתקיימים מגוון רחב של שיעורים קבוצתיים בסטודיו MG – ספינינג, פילאטיס, עיצוב, TRX, HIIT, התעמלות בונה עצם, פלדנקרייז, קיקבוקס למתקדמות וגם למתחילות, זומבה, יוגה, ומתיחות. שעות פעילות הסטודיו הם מ7.30 בבוקר ועד 22.00 בלילה, אנחנו כאן גם בימי ששי וגם במוצאי שבת.

אצלנו יש שיעורים שלא נמצאים בשום מקום אחר!

 

 

הכירי את הצוות שלנו

הודיה בניטה​

מדריכת אירובי - מדרגה, עיצוב, HIIT, ספינינג ופילאטיס​

ספיר בן ישי

מדריכת עיצוב, קיקבוקס, ספינינג

חווה אנגלמן

מדריכת פילאטיס, מחול, TRX, מתיחות

אורית כהן

מדריכת פילאטיס​

הילה נקש

מדריכת עיצוב, קיקבוקס, TRX

מרים לוין

מדריכת עיצוב, קיקבוקס, ספינינג

מיכל אלה

מדריכת התעמלות בונה עצם עם התמחות באוסטאופרוסיס

ללי ביטון

מדריכת עיצוב, קיקבוקס, TRX

נעמי קיל

מדריכת יוגה

אורלי בן עמי

מדריכה לזומבה שיטת אימון גופני אירובי באמצעות ריקוד​

מלי לוי

מדריכת יוגה

דניאל

מדריכת פילאטיס

ליאור ברזין

מדריכת עיצוב, TRX, אירובי, מדרגה, ספינינג