סוגי פעילויות

מתקיימים מגוון שיעורים קבוצתיים מגוונים של ספינינג, זומבה , MG בסטודיו יוגה ,עיצוב , פילאטיס , התעמלות בריאותית. , HIIT ,TRX חלק מהשיעורים עברו שידרוג מיוחד שהתפתח עם הניסיון של מרים גרוס שהוכיח את עצמו, כך שאצלינו יש שיעורים שלא נמצאים בשום מקום אחר.

חווית ספינינג

ספינינג זה רכיבה על אופניים נייחות! נשמע פשוט? בואו לראות את העשן של הקלוריות שנשרפות לכם תוך כדי דיווש. הספינינג מתבצע בחדר נעים וחשוך משהו, עם מוזיקה קצבית בווליום גבוה והכי חשוב- את לא עושה את זה לבד. הדיווש ביחד עם הקבוצה ממריץ את האדרנלין, מעודד אותך לתת יותר מעצמך, לגלות מאגרי אנרגיה סמויים ולבצע פעילות גופנית מאומצת ומהנה.

מרים פיתחה שיטה מיוחדת באימון הספינינג שהונחלה גם לתלמידותיה ושמוכיח את עצמו בכל פעם מחדש, זה כבר לא אימון ספינינג, זה חווית ספינינג

שיעור ספינינג הוא אימון אירובי בעיקרו, והוא מתאים לכל הגילאים ולמתאמנים ברמות מגוונות של כושר גופני.

יוגה

יוגה היא שיטה וותיקה שמקורה במזרח הרחוק. השיטה מאופיינת בעבודה משולבת של גוף ונפש, יציבות הנשאבת מהתכנסות פנימה. השיעור בנוי מרצף תרגילים בהם עובדים על תנועתיות, יציבות וכוח. אצלנו בסטודיו מושם דגש רב בשיעורי היוגה על יוגה נשית עם תרגילים לחיזוק רצפת האגן פעילות החשובה ביותר לנשים בייחוד סביב גיל הפוריות והלידות.

מסיבת זומבה

את רוצה מוזיקה, רוצה לרקוד, רוצה לפרוק קצת אנרגיות שבוערות לך מתחת לעור, רוצה לצעוק, רוצה להשתחרר ולהיות את! בקיצור… רוצה מסיבה. הזומבה היא מסיבה אינטנסיבית של שריפת קלוריות, היא מחטבת בטן, ידיים, רגליים ומחזקת אזורים כמו חגורת הכתפיים, ובנוסף מאמצת סיבולת לב ריאה, ובונה סיבולת שריר בצורה טובה. בשיעור רוקדים לצלילי מוזיקה משובחת בהתאם להנחיית המדריכה המוסמכת ופשוט מרזים ונהנים אז בואי לזומבה של מרים, נעשה את זה יחד. חוויה משגעת של שריפת קלוריות וחיטוב הגוף.

עיצוב וחיטוב

תמיד רצית גוף מעוצב ולהרגיש עם עצמך הרבה יותר טוב? בואי לשיעור עיצוב המועבר בהנאה ובכייף ובקצב שלך. הייחודיות בשיעור של עיצוב הגוף, הוא שניתן להשיג תוצאות מדהימות ללא מאמץ ממשי וללא הזעת יתר, שיעור משלב תרגילי עיצוב וחיזוק, תרגילי בניית עצם ועבודה ממוקדת ומותאמת לנשים, והדופק נשאר רגוע ויציב.

מטרתו של שיעור עיצוב, הוא לחזק ולעצב את השרירים של הגוף כולו בעזרת אביזרים: משקולות, גומיות, כדורי כוח ועוד.

אימון HIIT

 נולד כדי HIIT- הזמן, הוא המצרך היקר ביותר שיש לנו, וגם הבריאות. אימון ה לשלב בין שניהם

 קבוצת חוקרים פיתחו את השיטה של אימון אפקטיבי ויעיל שימשיך לשרוף שומנים שעות אחרי האימון ולהשיג מקסימום תוצאה במינימום השקעת זמן. אז איך זה עובד?

מתבצע בעצימות גבוהה – כלומר, "בכל הכוח", ובמקרה הזה גם בדופקHIIT אימון עבודה גבוה. התרגילים מתבצעים במחזוריות של מאמץ פיזי ומנוחה קצרה של מספר שניות וחוזר חלילה, התרגילים מגוונים ונותנים מענה לכמה אזורים בגוף. בסבב של חצי שעה יש השפעה חיובית על חילוף החומרים עד כ- 72 שעות לאחר האימון בהוצאה קלורית גבוהה יותר ושריפת שומן בשעות שלאחריו. אצל מרים תחסכו זמן, תשרפו קלוריות.

TRX

התפיסה הספורטיבית היום דוגלת בשימוש של מינימום ציוד, מקסימום כושר. נשים רוצות להתאמן בזמן הקצר ביותר בציוד בטיחותי ואיכותי ולקבל את האפקטיביות הכי גבוהה מהאימון.

 הוא למעשה רצועת כושר , המתפצלת לשתי רצועות נפרדות.TRX מכשיר ה-

את הרצועה תולים בעמדת גובה והאימון בעזרתה מאפשר מגוון רחב של אלפי תרגילים וקומבינציות בכל מישורי האימון ובדרגות קושי שונות לפי בחירת המאמן ולפי מטרת האימון. 

  TRX באימון

יש יתרונות בולטים שכבשו את לב המתאמנים, בראשם מינימום ציוד, מקסימום אימון

פילאטיס

חיבור בין גוף ונפש מטרת הפילאטיס היא אימון הגוף כך שיוכל לבצע את המטלות היומיומיות במינימום מאמץ, ללא שחיקה מיותרת, וללא פגיעות גופניות, על ידי סדרה של תרגילים המפעילים את השרירים ומתרגלים את הגוף לגייס את השרירים הנכונים לכל תנועה. באימון פילאטיס יש שילוב של תנועה עם מודעות וחשיבה על התנועה והנשימה. האימון משפר את כוח וסיבולת השריר וכמו כן קיימים גם תרגילים לשיפור גמישות המפרקים והשרירים ומסייע ליציבה נכונה ובריאה יותר. הפילאטיס הוא השיקום המוצלח ביותר לבעיות גב ולשרירי האגן. הפילאטיס משלבת בין תרגילי הכושר כפי שנהוגים במערב ביחד עם תרגילי הנשימה והחשיבה כפי שנהוגים בתורות מזרחיות כגון: יוגה ואומנויות לחימה.

המוטו שמרים מעבירה בשיעור הוא: "בפילאטיס אנחנו לא שואפים לשלימות, אנחנו שואפים לחיבור."

אירובי

מתוך רצון לגוון, לשנות ולפתח את תחום האירובי, יוסד האירובי דאנס. אירובי דאנס מהווה שילוב של התעמלות פיזית גופנית לצד תנועה ואלמנטים מעולם המחול והריקוד. שני אלו מהווים ספורט ומאמץ פיזי לכל דבר ושילוב של שניהם יוצר פעילות גופנית מהנה, אומנותית ומגוונת שיוצרת גמישות מחד, פיתוח שרירים וכושר מאידך. תחום האירובי דאנס מיועד לאנשים אנרגטיים שמוכנים ומעוניינים במאמץ פיזי קשה ומפרך ונהנים ממנו. הקורס מיועד לאנשים שמעוניינים לשרוף שומנים ולהרזות וכן אלו המעוניינים בפיתוח סיבולת לב-ריאה גבוהה וכן פיתוח שרירים וכושר גופני ברמה גבוהה. אירובי דאנס מיועד לאלו המעוניינים בחיטוב הגוף והבלטת שרירי הגוף וכל זאת באמצעות פעילות אירובית מהנה לצלילי מוזיקה מקפיצה וקצבית. אירובי דאנס מיועד לכל שכבות הגילאים וקיימים קורסים ושיעורים המותאמים במיוחד לקבוצות נוער, לקבוצות מבוגרים וכו´.

מדוע כדאי ללמוד אירובי דאנס? ניתן ללמוד אירובי דאנס בשני מישורים – האחד הוא כאחד התלמידים והשני הוא כמדריך אירובי דאנס. מדובר בשתי הסמכות שונות לחלוטין שהמטרה היא שונה אך היתרונות דומים – מדובר בתחום מהנה, ספורטיבי שמסייע להוריד במשקל ולחטב את הגוף, בעבודה או בקורס מהנה שמהווה גם מוקד חברתי וכן מקום שבו ניתן ליצור קשרים ומעגל חברים חדש.

מתיחות

שיעור מתיחות הוא שיעור חובה לכל מי שבאה לסטודיו באופן קבוע. בשיעורים כמו זומבה, ספינינג או שיעורי חיזוק אנחנו דורשות מהשרירים בגופנו עבודה רבה ומאומצת שאחד מביטוייה הינם התכווצויות של השריר. בשיעור מתיחות מאזנים את העומס על השרירים שנגרם כתוצאה מפעילות מאומצת אחרת ועל כך שומרים ומשפרים את גמישות השריר.

התעמלות בונה עצם

בשיעורי אוסטאופיט אנחנו משלבים בין תרגול העוסק בהעלאת הכושר הכללי לבין תרגילים המיוחדים לחיזוק העצמות. השיעור מיועד לנשים שרוצות למנוע בריחת סידן, או נשים עם בריחת סידן פעילה (אוסטאופורוזיס) שעליהן לשמר ולשפר את מצב צפיפות העצם בגופן.
השיעור מתנהל בשילוב תרגילים וישיבה על כסאות.

התעמלות בריאותית

משלב תרגילים לשיפור מרכיבי הכושר הגופני השונים בצורה מתונה, תוך הקפדה על יציבה נכונה ושמירה על עמוד השדרה. החוג מיועד לשיפור היכולת הגופנית, הקניית הרגלי תנועה ויציבה נכונים ומניעת כאבים. 

החוג מתקיים בשילוב כדורים, משקוליות וגומיות כושר, לצד מוסיקת רקע נעימה.

הפעילות מבוצעת בקצב מתון המאפשר לכל מתאמן ומתאמנת להשתלב בפעילות.

פלדנקרייז

שיטת פלדנקרייז היא תהליך לימודי שבו מתבצעים שיעורי תנועה עדינים המאפשרים לאדם לשכלל את התנועות שלו, דרך שיפור המודעות לעצמו ולדרך פעולתו. במהלך התהליך חווים  דרך חלופית להרגלי התנועה שמושרשים בו – שתורמת לשיפור איכות חייו ומצבו הגופני.

השיטה יכולה לסייע להשיב לגוף גמישות גופנית ומחשבתית וכן מפתחת יכולת תנועה חופשית, הרמונית וחסרת מאמץ. שילוב השיטה עם פעילות גופנית אף עשויה להקטין סיכון לפגיעות ולנזקים עתידיים..

קיקבוקס

שילוב מנצח של שיפור הכושר הגופני, תוך כדי שריפת קלוריות, שחרור ממתחים והעלאת הביטחון העצמי.

הקיקבוקס משלב גמישות, כוח, סיבולת לב ריאה, ובעיקר עניין.
השיעור מוציא ממך את האנרגיות החבויות שקיימות בך, ומשולב בתרגילי כוח לחזוק הידיים , ישבן ושרירי הבטן .
השיעור מיועד לנערות ונשים – שילוב תנועות איגרוף ובעיטות בשיעור של כיף אמיתי.
עבודה ארובית דינאמית באימון אינטרוואלי השורף קלוריות ושומנים ללא קומבינציות מסובכותריקודי עם

בריא לגוף ולנפש , בזמן שהגוף שורף קלוריות ,

ומשפר קורדינאציה וסיבולת לב וריאה, הנפש נהנה מהאווירה ,מהאחדות בקבוצה 

ומהשירים!

מוזיקה שמעלה זכרונות ילדות , מנגינות שמשמחות את הנשמחה וקצב שנכנס לרגליים .

בהנחיית : צביה וויל- האישה והאגדה.

STEP\ מדרגה

אימון אירובי לשריפת שומנים עם מדרגה המשלב בתוכו כוריאוגרפיות ריקודיות.

שיעור עם עוצמה ואנרגיה. שיעור המשלב פעילות אירובית תוך כדי כוריאוגרפיה וריקוד לצלילי מוסיקה קצבית ועדכנית.

משפר סיבולת לב – ריאה, מגביר שריפת שומנים, עובד על קואורדינציה ותנועות

בוטקאמפ

שיטת האימון היא אינטרוולים כלומר, ביצוע לסירוגין של תרגילים המפעילים קבוצות שרירים שונות של הגוף עם הפסקות קצרות בין התרגילים. לדוג': תרגיל לחיטוב הירכיים ומיד לאחריו תרגיל לחיטוב היד האחורית ללא הפסקות או אם הפסקות קצרות מאוד. אחד היתרונות הגדולים של אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה הינו שריפת קלוריות מוגברת במהלך האימון ולאחריו כשהגוף למעשה מתחיל תהליך שיקום ובניית שריר.